Građanin iz Dečanske ulice upozorava na problem sa otvorenom kanalizacijom

Stanovnik Dečanske ulice obratio se našoj redakciji sa žalbom na otvorenu kanalizacionu rupu koja se već duže vreme nalazi uz samu pešačku stazu, u blizini njegove kuće. Kako navodi, problem predstavlja ozbiljnu opasnost za pešake, posebno decu koja tuda prolaze, ali i za komšije koje koriste zelenu površinu.

„Poklopac je pao unutra i kanalizacija nije prohodna. Prilikom jače kiše može doći do poplava, a sada lice pada sa velikog drveta dodatno preti da začepi otvor. Moja kuća i okolina nisu zdravstveno sigurne zbog pacova koji se pojavljuju u kanalizaciji“, navodi ogorčeni građanin.

On apeluje na nadležne službe da hitno reaguju i saniraju problem, kako bi se sprečile moguće nezgode i osiguralo bezbednije okruženje za stanovnike ovog dela Subotice.

Pridružite se SUživo Viber zajednici klikom na ovaj link

Ocenite sadržaj

0 komentara

Uključite se u razgovor
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati.