SUživo – Objavljujemo tekst sa fotografijom, koji nam je dostavio čitalac sajta SUživo, na email adresu
"U blizini podvožnjaka koji se nalazi u produžetku Bajnatske ulice nalazi se deponija šuta i raznog građevinskog materijala koji je nastao nakon izgradnje podvožnjaka. Izgleda kao poziv ostalim građanima da tamo lageruju svoje smeće i da za kratak period "podignu" novu deponiju. Ružna fotografija Subotice! Treba pod hitno očistiti ovaj deo grada od ovog otpada."
Pridružite se SUživo Viber zajednici klikom na ovaj link
1 komentar
Uključite se u razgovorNazalost, gradska deponija ne príma nista, regionalna isto, ljudi imaju smece, a nemaju gde da odlazu, grad nista ne preduzima, jednostavno ljudi naterani na ovo, jeste nije u redu, Ali grad treba da da resenje, ne da stavi tamo komunalnu miliciju da se greju u kolíma na nas racun.
Resenje Molim vas, gde da se nosi smece i sut!!!???