KUKAONICA: Divlja deponija u produžetku Bajnatske ulice kod podvožnjaka

SUživo – Objavljujemo tekst sa fotografijom, koji nam je dostavio čitalac sajta SUživo, na email adresu

 

"U blizini podvožnjaka koji se nalazi  u produžetku Bajnatske ulice nalazi se deponija šuta i raznog građevinskog materijala koji je nastao nakon izgradnje podvožnjaka. Izgleda kao poziv ostalim građanima da tamo lageruju svoje smeće i da za kratak period "podignu" novu deponiju. Ružna fotografija Subotice! Treba pod hitno očistiti ovaj deo grada od ovog otpada."

 

Pridružite se SUživo Viber zajednici klikom na ovaj link

Ocenite sadržaj

1 komentar

Uključite se u razgovor
Vil

Nazalost, gradska deponija ne príma nista, regionalna isto, ljudi imaju smece, a nemaju gde da odlazu, grad nista ne preduzima, jednostavno ljudi naterani na ovo, jeste nije u redu, Ali grad treba da da resenje, ne da stavi tamo komunalnu miliciju da se greju u kolíma na nas racun.
Resenje Molim vas, gde da se nosi smece i sut!!!???