SUživo – Objavljujemo kompletan tekst sa fotografijom, koji nam je putem email adrese dostavio čitalac sajta SUživo
Tekst kukaonice:
"Poštovani,molim Vas da objavite ovu fotografiju na kojoj se vidi čovek sa psom u parku u samom centru grada. Vlasnik ovaj park, a nije jednini, koristi kao park za pse.Naime, veliki sam ljubitelj životinja, ali za šetnju životinja ne koristim ovako lepe parkove koje se nalaze u samom centru grada u kojem psi ujedno vrše nuždu.U ovom lepom parku u centru grada treba zabraniti šetnju i uništavanje trave. Park u centru grada nije park za pse!
Milana J."
Pridružite se SUživo Viber zajednici klikom na ovaj link
4 komentara
Uključite se u razgovorTo ne samo da nije za pse, nego ni ljudi ne smeju da hodaju po tom travnjaku pa zato je i ograđen. Sram ga bilo, nevaspitan *****.
Isto je i u Nušićevoj i u Ive Vojnovića. Sami centar grada, a nekoliko idiota koji imaju pse, a žive u onom dvorištu Cara Dušana, koristi okolne ulice kao pseći toalet i neće da pokupe za svojim ljubimcima. Sve se događa rano ujutru kada komunalna policija ne radi, a nema ni prolaznika na ulici.
Potpuno je covek u pravu!
Setnja pasa je dozvoljena svugde pa cak i u parku kod gradske kuce. Obaveza svakog vlasnika psa je da za svojim ljubimcem pokupi izmet. Veci problem su veliki psi bez obavezne korpe. Takodje pas mora da je na povodcu a ne pusten da trci na sve strane a samim tim mozda i ugrozi neko dete i slicno.