KUKAONICA: “Parking za kupce danju, staza za drift noću”

SUživo – Objavljujemo kompletan tekst sa fotografijom,  koji nam je putem email adrese dostavio čitalac sajta SUživo

Parking ispred tržnog centra na Segedinskom putu često se noću koristi za driftovanje, što može biti opasno. Tragovi guma na asfaltu pokazuju da se tu vozi brzo i nebezbedno, što ugrožava druge ljude i oštećuje površinu. Ovaj prostor bi trebalo da služi za parkiranje, a ne za divlju vožnju. Potrebno je da se nađe način da se ovakve stvari spreče kako bi parking bio sigurniji i prijatniji za sve.

Ocenite sadržaj

6 komentara

Uključite se u razgovor
Mudrica

Nocu bi posteni ljudi trebali da budu bezbedni u svojim krevetima, a ne da se vrzmaju po rodinom parkingu. To jedno. Drugo sto se parkinga tice, ili kupite garaze ili parkirajte ispred svojih zgrada a ne na rodinom parkingu, koji je pre svega rezervisan za kupce te iste rode i to u radno vreme. Ostavite decu da driftuju i da uzivaju, neka zive svoju mladost, jer ne ugrozavaju nikog.

Rudi

Auuu koje gluposti pisete, a sta da se neko prilikom ovog nekontrolisanog driftovanja povredi, da izgubi kontrolu nad vozilom i izleti na obliznji put i nekog ubije? Onda bi se vas komentar pretvorio u ko im je dozvolio da to rade, nije im tamo mesto….. pisete gluposti

Mudrica

Nemate svest o driftu sta je to i kako se to radi.Zato bolje da se informisete pre nego pocnete komentarisati

Bubamara

Da se nadje način!! Uh kako veliki problem!!!! Sad sam ironična, ali iskreno, kao da je veliki problem jednog policajca tamo postavit.

Fox

Kazete uh kako veliki problem pa onda da treba policajac, pa nema toliko policije koliko ima ljudskih gluposti… podrzava se nesto sto nema logike, sto moze da izazove nezgodu, podrzavaju se “nastavnici” koji teraju decu na ulice, koji zele platu, a ne rade, podrzavaju se nasilnici koji pricaju o zakonu, a tuku se sa policijom, pricaju o zakonu, a blokiraju saobracaj sto je protiv zakona….

bogibatina

sve se to rdi nocu kada nema nikoga na toj strani parkinga,nema brige po bezbednost.
pustite omladince da uzivaju.