KUKAONICA: Zemlja i pesak na ulici

SUživo – Objavljujemo tekst sa fotografijom, koji nam je dostavio čitalac sajta SUživo, na e-mail adresu kontakt@suzivo.com

U ulici Šolohovoj u izgradnji je stambena zgrada, a prilikom ulaska i izlaska teretnih vozila u deo izgradnje zgrade, teretna vozila po ulici rasipaju zemlju, pesak gde isti ostaju. Prilazem fotografije

 

 

Ocenite sadržaj

1 komentar

Uključite se u razgovor
Slavica Suic

…tako se ne sme ostavljati pesak, zemlja i drugi otpad, duzni su to svaki dan ocistiti i vise paziti. Inace te nasumicne gradnje, tu i tamo, potpuno su nam unistili puteve tim kamionima. Trebalo bi vise kontrole na gradilistima i opomene graditeljima.