SUživo – Trava pokošena kod podvožnjaka u Maksima Gorkog

Nakon što smo nedavno objavili članak (kukaonicu) o zapuštenom izgledu „zelene padine“ kod podvožnjaka u Maksima Gorkog u Subotici, situacija se promenila nabolje. Trava i korov koji su narušavali izgled i funkcionalnost ovog urbanog zelenog pojasa su pokošeni, čime je padina sada urednija i ostavlja znatno bolji utisak.

Fotografije u prilogu prikazuju trenutno stanje terena, koje potvrđuje da su komunalne službe reagovale na apele građana. Iako ima još prostora za dodatno ozelenjavanje i pejzažno uređenje, ovo je svakako korak u pravom smeru.

https://suzivo.com/kukaonica/kukaonica-herbarijum-zaborava-kraj-podvoznjaka/

Ocenite sadržaj

0 komentara

Uključite se u razgovor
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati.