Prema njenim rečima, nadležne službe će 29. juna ponovo izvršiti uzorkovanje vode kako bi proverile njen kvalitet, a do tada će radnici Javnog komunalnog preduzeća „Vodovod i kanalizacija” Subotica sprovesti kompletno čišćenje i dezinfekciju Sistema za vodosnabdevanje, kako bi građani što pre ponovo mogli bezbedno da koriste i piju vodu iz vodovoda.
Čila Goli, zamenica gradonačelnika Subotice: „U ponedeljak, 29. juna, inspektor će ponovo uzeti uzorke vode. Do tada će radnici Vodovoda preduzeti sve potrebne mere kako bi izvršili dezinfekciju celog sistema u naselju i kako bi voda za piće ponovo bila takvog kvaliteta da njena upotreba bude bezbedna. O svim daljim dešavanjima blagovremeno ćemo vas obaveštavati. Molim vas da o ovoj situaciji obavestite svoje sugrađane. Obezbedite dovoljne količine flaširane vode, jer se narednih dana očekuje toplotni talas sa temperaturama od 38 do 40 stepeni. Hvala vam na razumevanju!”
Izvor: Pannon RTV
Podržite i pridružite se SUživo Viber zajednici klikom na ovaj link
0 komentara
Uključite se u razgovor