Počelo “zazimljavanje” plave fontane u gradu

Postavljanjem ograde oko plave fontane u centru grada počelo je  njeno "zazimljavanje" pred početak zimskih dana kako bi se zaštitila instalacija i keramika od uticaja zimskih prilika.

Plava fontana koja se nalazi  u neposrednoj okolini Gradske kuće u Subotici, postoji od 2001. godine.

Za njenu izradu koristila se poznata Žolnai keramika. Na proleće će fontane u gradu opet oživeti i ukrašavati naš grad.

Ocenite sadržaj

0 komentara

Uključite se u razgovor
Još nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati.