Radnici Radne jedinice „Zelenilo”, u okviru JKP „Čistoća i zelenilo” Subotica, juče su prema redovnom planu i programu obavili radove na košenju trave u subotičkom naselju Prozivka.
Uređen je zeleni prostor u parku koji se nalazi direktno iza stambenih zgrada u ovom delu grada. Ekipe su na terenu, uz pomoć kosačica i trimera, uspešno završile planirane aktivnosti, čime je ovaj prostor ponovo prilagođen za bezbedan boravak građana, šetnju i igru dece.
JKP „Čistoća i zelenilo” nastavlja sa redovnim održavanjem i u ostalim gradskim i prigradskim naseljima prema utvrđenom rasporedu.


Pridružite se SUživo Viber zajednici klikom na ovaj link
0 komentara
Uključite se u razgovor